com.github.muriloventuroso.easyssh - en to lt translation catalogue (77 entries)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Show in File Browser
lt: Rodyti failų tvarkytuvėje

en: Edit
lt: Taisyti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Hosts
lt: Serveriai

en: Accounts
lt: Paskyros

en: Please enter the password to unlock the data file
lt: Norėdami atrakinti duomenų failą, įveskite slaptažodį

en: Please enter the password to lock the data file
lt: Norėdami užrakinti duomenų failą, įveskite slaptažodį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Send
lt: Siųsti

en: Are you sure you want to remove this connection and all associated data?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį ryšį ir visus susijusius duomenis?

en: Are you sure you want to remove this account and all associated data?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią paskyrą ir visus susijusius duomenis?

en: Are you sure you want to remove this bookmark?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią žymelę?

en: Connection Error. Retry?
lt: Ryšio klaida. Bandyti dar kartą?

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Connection Error.
lt: Ryšio klaida.

en: Close
lt: Užverti

en: Fingerprint
lt: Kontrolinis kodas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Change Password to Identity File
lt: Pakeisti slaptažodį į tapatybės failą

en: Save
lt: Įrašyti

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Select Identity File
lt: Pasirinkti tapatybės failą

en: Identity File:
lt: Tapatybės failas:

en: Name is already taken
lt: Pavadinimas jau užimtas

en: Search for bookmarks
lt: Ieškoti žymelių

en: Create a new bookmark
lt: Sukurti naują žymelę

en: Run
lt: Vykdyti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Command:
lt: Komanda:

en: Default
lt: Pagal numatymą

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Set Credentials
lt: Nustatyti prisijungimo duomenis

en: Choose Account
lt: Pasirinkti paskyrą

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Add Connection
lt: Pridėti ryšį

en: Edit Connection
lt: Taisyti ryšį

en: Duplicate Connection
lt: Dubliuoti ryšį

en: Group:
lt: Grupė:

en: Host:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: SSH Config:
lt: SSH konfigūracija:

en: Terminal Background Color:
lt: Terminalo fono spalva:

en: Terminal Font:
lt: Terminalo šriftas:

en: Extra Arguments:
lt: Papildomi argumentai:

en: Forwarded Ports:
lt: Peradresuojami prievadai:

en: Add new forwarded port
lt: Pridėti naują peradresuojamą prievadą

en: Source Port:
lt: Šaltinio prievadas:

en: Destination:
lt: Paskirtis:

en: Local
lt: Vietinis

en: Remote
lt: Nuotolinis

en: Add Tunnel
lt: Pridėti tunelį

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Tunnels
lt: Tuneliai

en: Other
lt: Kita

en: Create a new connection
lt: Sukurti naują ryšį

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Close All Connections
lt: Užverti visus ryšius

en: Menu
lt: Meniu

en: Select Hosts Configuration Folder…
lt: Pasirinkti serverių konfigūracijos aplanką…

en: Hosts Configuration Folder:
lt: Serverių konfigūracijos aplankas:

en: Restore Opened Hosts:
lt: Atkurti atvertus serverius:

en: Sync SSH Config:
lt: Sinchronizuoti SSH konfigūraciją:

en: Encrypt data:
lt: Šifruoti duomenis:

en: Use Dark Theme:
lt: Naudoti tamsią temą:

en: General
lt: Bendra

en: Terminal
lt: Terminalas

en: SSH Connection Manager
lt: SSH ryšio tvarkytuvė

en: Start by adding an SSH connection to EasySSH
lt: Pradėkite pridėdami SSH ryšį į EasySSH
