opcodes 2.42.90 - en to uk translation catalogue (478 entries)

en: specified register cannot be read from
uk: з вказаного регістра не можна читати дані

en: specified register cannot be written to
uk: до вказаного регістра не можна записувати дані

note: Invalid option.
en: unrecognised disassembler option: %s
uk: невідомий параметр дизасемблювання: %s

en: this `%s' should have an immediately preceding `%s'
uk: цьому «%s» має безпосередньо передувати «%s»

en: expected `%s' after previous `%s'
uk: мало бути «%s» після попереднього «%s»

en: 
    The following AARCH64 specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для AARCH64 параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: 
      no-aliases         Don't print instruction aliases.
uk: 
      no-aliases         не виводити альтернативних назв інструкцій.

en: 
      aliases            Do print instruction aliases.
uk: 
      aliases            вивести альтернативні назви інструкцій.

en: 
      no-notes         Don't print instruction notes.
uk: 
      no-notes         не виводити нотатки щодо інструкції.

en: 
      notes            Do print instruction notes.
uk: 
      notes            виводити нотатки щодо інструкції.

en: 
      debug_dump         Temp switch for debug trace.
uk: 
      debug_dump         тимчасовий перемикач для діагностичного трасування.

en: immediate value
uk: константа

en: immediate offset
uk: сталий зсув

en: register number
uk: номер регістра

en: register element index
uk: індекс елемента регістра

en: shift amount
uk: величина зсуву

en: multiplier
uk: множник

en: expected a selection register in the range w12-w15
uk: мало бути вказано регістр вибору у діапазоні w12-w15

en: expected a selection register in the range w8-w11
uk: мало бути вказано регістр вибору у діапазоні w8-w11

en: starting offset is not a multiple of 2
uk: початковий зсув не є кратним до 2

en: starting offset is not a multiple of 4
uk: початковий зсув не є кратним до 4

en: expected a single offset rather than a range
uk: мало бути вказано одинарний зсув, а не діапазон

en: expected a range of two offsets
uk: мало бути вказано діапазон з двох зсувів

en: expected a range of four offsets
uk: мало бути вказано діапазон з чотирьох зсувів

en: second reg in pair should be xzr if first is xzr
uk: другим регістром у парі має бути xzr, якщо першим є xzr

en: reg pair must start from even reg
uk: пара регістрів має починатися із парного регістра

en: reg pair must be contiguous
uk: пара регістрів має бути послідовною

en: extraneous register
uk: сторонній регістр

en: missing register
uk: не вистачає регістра

en: stack pointer register expected
uk: мало бути використано регістр вказівника на стек

en: start register out of range
uk: початковий регістр поза межами припустимого діапазону

en: unexpected address writeback
uk: неочікуваний зворотний запис адрес

en: address writeback expected
uk: мало бути використано зворотний запис адрес

en: negative or unaligned offset expected
uk: мало бути використано від’ємне або невирівняне значення відступу

en: invalid register offset
uk: некоректний зсув регістра

en: invalid post-increment amount
uk: некоректна величина збільшення після виконання порівняння

en: invalid shift amount
uk: некоректна величина зсуву

en: invalid extend/shift operator
uk: некоректний оператор розширення або зсуву

en: immediate out of range
uk: константа поза межами припустимого діапазону

en: invalid addressing mode
uk: некоректний режим адресування

en: index register xzr is not allowed
uk: регістр xzr індексу не можна використовувати

en: invalid increment amount
uk: некоректна величина збільшення

en: invalid shift operator
uk: некоректний оператор зсуву

en: shift amount must be 0 or 12
uk: величина зсуву має бути 0 або 12

en: shift amount must be a multiple of 16
uk: зсув мав бути кратним до 16

en: negative immediate value not allowed
uk: використання від’ємних констант заборонено

en: immediate zero expected
uk: мало бути використано нульову константу

en: rotate expected to be 0, 90, 180 or 270
uk: для обертання мало бути значення 0, 90, 180 або 270

en: rotate expected to be 90 or 270
uk: для обертання мало бути значення 90 або 270

en: shift is not permitted
uk: зсув заборонено

en: invalid value for immediate
uk: некоректне значення константи

en: shift amount must be 0 or 16
uk: величина зсуву має бути 0 або 16

en: floating-point immediate expected
uk: мало бути використано константу з рухомою крапкою

en: no shift amount allowed for 8-bit constants
uk: для 8-бітових сталих не передбачено величини зсуву

en: shift amount must be 0 or 8
uk: величина зсуву має бути 0 або 8

en: immediate too big for element size
uk: стала велична є надто великою для розміру елемента

en: invalid arithmetic immediate
uk: некоректна арифметична стала

en: floating-point value must be 0.5 or 1.0
uk: числом із рухомою крапкою має бути 0.5 або 1.0

en: floating-point value must be 0.5 or 2.0
uk: числом із рухомою крапкою має бути 0.5 або 2.0

en: floating-point value must be 0.0 or 1.0
uk: числом із рухомою крапкою має бути 0.0 або 1.0

en: invalid replicated MOV immediate
uk: некоректно відтворена стала у MOV

en: byte index must be a multiple of 8
uk: байтовий індекс має бути кратним до 8

en: the register-index form of PRFM does not accept opcodes in the range 24-31
uk: форма регістр-індекс PRFM не приймає кодів операцій у діапазоні 24-31

en: extend operator expected
uk: мало бути використано оператор розширення

en: missing extend operator
uk: не вистачає оператора розширення

en: 'LSL' operator not allowed
uk: Використання оператора «LSL» заборонено

en: W register expected
uk: мало бути використано регістр W

en: shift operator expected
uk: мало бути використано оператор зсуву

en: 'ROR' operator not allowed
uk: Використання оператора «ROR» заборонено

en: reading from a write-only register
uk: читання із призначено лише для запису регістра

en: writing to a read-only register
uk: запис до призначеного лише для читання регістра

en: the three register operands must be distinct from one another
uk: три операнди регістрів має бути різними

en: destination register differs from preceding instruction
uk: регістр призначення відрізняється від регістра у попередній інструкції

en: source register differs from preceding instruction
uk: регістр джерела відрізняється від регістра у попередній інструкції

en: size register differs from preceding instruction
uk: регістр розміру відрізняється від регістра у попередній інструкції

en: instruction opens new dependency sequence without ending previous one
uk: інструкція відкриває нову послідовність залежностей без завершення попередньої

en: previous `movprfx' sequence not closed
uk: попередню послідовність «movprfx» не завершено

en: SVE instruction expected after `movprfx'
uk: після «movprfx» мала бути інструкція SVE

en: SVE `movprfx' compatible instruction expected
uk: мало бути вказано сумісну із «movprfx» інструкцію SVE

en: predicated instruction expected after `movprfx'
uk: після «movprfx» мала бути стверджувальна інструкція

en: merging predicate expected due to preceding `movprfx'
uk: мало бути об'єднання предикатів через попередню «movprfx»

en: predicate register differs from that in preceding `movprfx'
uk: предикативний регістр не збігається із визначеним для попереднього «movprfx»

en: output register of preceding `movprfx' not used in current instruction
uk: регістр виведення даних попереднього «movprfx» не використано у поточній інструкції.

en: output register of preceding `movprfx' expected as output
uk: регістр виведення даних попереднього «movprfx» мало бути використано як вивід

en: output register of preceding `movprfx' used as input
uk: регістр виведення даних попереднього «movprfx» використано як вхідні дані

en: register size not compatible with previous `movprfx'
uk: розмір регістра є несумісним із попереднім «movprfx»

en: branch operand unaligned
uk: операнд розгалуження не вирівняно

en: jump hint unaligned
uk: прив’язку переходу не вирівняно

en: 
    Warning: disassembly may be wrong due to guessed opcode class choice.
    Use -M<class[,class]> to select the correct opcode class(es).
uk: 
    Попередження: дизасемблювання може бути помилковим через визначення варіанта класу кодів операцій.
    Скористайтеся параметром -M<клас[,клас]> для вибору правильних класів кодів операцій.

en: An error occurred while generating the extension instruction operations
uk: Сталася помилка під час створення операцій інструкцій розширення

en: unrecognised disassembler CPU option: %s
uk: невідомий параметр дизасемблювання для процесора: %s

en: 
    Warning: illegal use of double register pair.
uk: 
    Попередження: некоректне використання пари регістрів подвійної точності.

en: Enforce the designated architecture while decoding.
uk: Примусово встановити вказану архітектуру під час декодування.

en: Recognize DSP instructions.
uk: Розпізнавати інструкції DSP.

en: Recognize FPX SP instructions.
uk: Розпізнавати інструкції SP FPX.

en: Recognize FPX DP instructions.
uk: Розпізнавати інструкції DP FPX.

en: Recognize FPU QuarkSE-EM instructions.
uk: Розпізнавати інструкції QuarkSE-EM FPU.

en: Recognize double assist FPU instructions.
uk: Розпізнавати інструкції подвійної точності допоміжного FPU.

en: Recognize single precision FPU instructions.
uk: Розпізнавати інструкції FPU одинарної точності.

en: Recognize double precision FPU instructions.
uk: Розпізнавати інструкції FPU подвійної точності.

en: Recognize NPS400 instructions.
uk: Розпізнавати інструкції NPS400.

en: Use only hexadecimal number to print immediates.
uk: Використовувати лише шістнадцяткове значення для виведення проміжних.

en: 
    The following ARC specific disassembler options are supported for use 
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для ARC параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: 
      For the options above, the following values are supported for "%s":
uk: 
      У вказаних вище параметрах використовуються такі значення для «%s»:

en: LP_COUNT register cannot be used as destination register
uk: Регістр LP_COUNT не можна використовувати як регістр призначення

en: cannot use odd number destination register
uk: не можна використовувати регістр призначення із непарним номером

en: cannot use odd number source register
uk: не можна використовувати регістр призначення із парним номером

en: operand is not zero
uk: операнд є ненульовим

en: register R30 is a limm indicator
uk: регістр R30 є індикатором limm

en: register out of range
uk: регістр поза межами припустимого діапазону

en: register must be R0
uk: регістром має бути R0

en: register must be R1
uk: регістром має бути R1

en: register must be R2
uk: регістром має бути R2

en: register must be R3
uk: регістром має бути R3

en: register must be SP
uk: регістром має бути SP

en: register must be GP
uk: регістром має бути GP

en: register must be PCL
uk: регістром має бути PCL

en: register must be BLINK
uk: регістром має бути BLINK

en: register must be ILINK1
uk: регістром має бути ILINK1

en: register must be ILINK2
uk: регістром має бути ILINK2

note: ARC NPS400 Support: See comment near head of file.
en: register must be either r0-r3 or r12-r15
uk: регістром має бути r0-r3 або r12-r15

en: accepted values are from -1 to 6
uk: прийнятним значенням є значення від -1 до 6

en: first register of the range should be r13
uk: першим регістром діапазону має бути r13

en: last register of the range doesn't fit
uk: останній регістр діапазону є невідповідним

en: invalid register number, should be fp
uk: некоректний номер регістра, має бути fp

en: invalid register number, should be blink
uk: некоректний номер регістра, має бути blink

en: invalid register number, should be pcl
uk: некоректний номер регістра, має бути pcl

en: invalid size, should be 1, 2, 4, or 8
uk: некоректний розмір, має бути 1, 2, 4 або 8

en: invalid immediate, must be 1, 2, or 4
uk: некоректна стала, має бути 1, 2 або 4

en: invalid value for CMEM ld/st immediate
uk: некоректне значення для константи ld/st CMEM

en: invalid position, should be 0, 16, 32, 48 or 64.
uk: некоректна позиція, має бути 0, 16, 32, 48 або 64.

en: invalid position, should be 16, 32, 64 or 128.
uk: некоректна позиція, має бути 16, 32, 64 або 128.

en: invalid size value must be on range 1-64.
uk: некоректне значення розміру, має бути у діапазоні від 1 до 64.

en: invalid position, should be 0, 8, 16, or 24
uk: некоректна позиція, має бути 0, 8, 16 або 24

en: invalid size, value must be
uk: некоректний розмір, значенням має бути

en: value out of range 1 - 256
uk: значення поза діапазоном від 1 до 256

en: value must be power of 2
uk: значення має бути степенем 2

en: value must be in the range 0 to 28
uk: значення має перебувати у діапазоні від 0 до 28

en: value must be in the range 1 to
uk: значення має перебувати у діапазоні від 1 до

en: value must be in the range 0 to 240
uk: значення має перебувати у діапазоні від 0 до 240

en: value must be a multiple of 16
uk: значення має бути кратним до 16

en: invalid address type for operand
uk: некоректний тип адреси для операнда

en: value must be in the range 0 to 31
uk: значення має перебувати у діапазоні від 0 до 31

en: invalid position, should be one of: 0,4,8,...124.
uk: некоректна позиція, мало бути одне з таких значень: 0,4,8,...124.

en: Select raw register names
uk: Вибрати прості назви регістрів

en: Select register names used by GCC
uk: Виберіть назви регістрів, які використовуватимуться GCC

en: Select register names used in ARM's ISA documentation
uk: Виберіть назви регістрів, які використовуються у документації з ISA ARM

en: Assume all insns are Thumb insns
uk: Припускати, що усі інструкції є інструкціями Thumb

en: Examine preceding label to determine an insn's type
uk: Вивчати попередню мітку для визначення типу інструкції

en: Select register names used in the APCS
uk: Вибрати назви регістрів, що використовуються в APCS

en: Select register names used in the ATPCS
uk: Вибрати назви регістрів, що використовуються в ATPCS

en: Select special register names used in the ATPCS
uk: Вибрати назви спеціальних регістрів, що використовуються в ATPCS

en: Enable CDE extensions for coprocessor N space
uk: Увімкнути розширення CDE для простору N співпроцесора

en: unrecognised register name set: %s
uk: невідомий набір назв регістрів: %s

en: cde coprocessor not between 0-7: %s
uk: Співпроцесор cde не у діапазоні 0-7: %s

en: coproc must have an argument: %s
uk: coproc повинен мати аргумент: %s

en: coprocN argument takes options "generic", "cde", or "CDE": %s
uk: Аргумент coprocN приймає параметри «generic», «cde» або «CDE»: %s

en: 
    The following ARM specific disassembler options are supported for use with
    the -M switch:
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для ARM параметри
    дизасемблера:

en: undefined
uk: не визначено

en: internal disassembler error
uk: внутрішня помилка дизасемблера

en: unknown constraint `%c'
uk: невідоме обмеження «%c»

en: 
    The following BPF specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для BPF параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en:       pseudoc                  Use pseudo-c syntax.
          v1,v2,v3,v4,xbpf         Version of the BPF ISA to use.
          hex,oct,dec              Output numerical base for immediates.
uk:       pseudoc                  використати синтаксис псевдо-c.
          v1,v2,v3,v4,xbpf         версія ISA BPF, якою слід скористатися.
          hex,oct,dec              основа числення для виведення поточних даних.

note: The option without '=' should be defined above.
en: unrecognized disassembler option: %s
uk: невідомий параметр дизасемблювання: %s

en: unknown BPF CPU version %u
uk: невідома версія процесора BPF, %u

en: # internal error, unknown tag in opcode template (%s)
uk: # внутрішня помилка, невідомий теґ у шаблоні коду операції (%s)

en: operand out of range (%ld not between %ld and %ld)
uk: операнд лежить поза межами діапазону (%ld не перебуває між %ld і %ld)

en: operand out of range (%lu not between %lu and %lu)
uk: операнд лежить поза межами діапазону (%lu не перебуває між %lu і %lu)

en: internal error: cris_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: cris_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: cris_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: cris_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: cris_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: cris_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: illegal id (%d)
uk: некоректний ідентифікатор (%d)

en: <unknown register %d>
uk: <невідомий регістр %d>

note: Can't happen.
en: Unknown error %d
uk: Невідома помилка %d

en: Address 0x%<PRIx64> is out of bounds.
uk: Адреса 0x%<PRIx64> лежить поза межами доступного діапазону.

en: assertion fail %s:%d
uk: виявлено помилку %s:%d

en: Please report this bug
uk: Будь ласка, повідомте про цю ваду

en: register unavailable for short instructions
uk: регістр недоступний для коротких інструкцій

en: register name used as immediate value
uk: назву регістра використано як поточне значення

note: Don't treat "mov ip,ip" as a move-immediate.
en: register source in immediate move
uk: джерело у регістрі під час пересування поточного значення

en: byte relocation unsupported
uk: підтримки пересування байтів не передбачено

note: -- assembler routines inserted here. -- asm.c
en: missing `)'
uk: не вистачає «)»

en: ABORT: unknown operand
uk: ABORT: невідомий операнд

en: Not a pc-relative address.
uk: Адреса, яка не є відносною щодо лічильника команд (pc).

en: internal error: unrecognized field %d while parsing
uk: внутрішня помилка: під час обробки виявлено нерозпізнане поле %d

en: missing mnemonic in syntax string
uk: не вистачає визначення символічного запису у рядку синтаксису

note: We couldn't parse it.
en: unrecognized instruction
uk: нерозпізнана інструкція

en: syntax error (expected char `%c', found `%c')
uk: синтаксична помилка (мало бути вказано символ «%c», виявлено ж символ «%c»)

en: syntax error (expected char `%c', found end of instruction)
uk: синтаксична помилка (мало бути вказано символ «%c», виявлено ж завершення інструкції)

en: junk at end of line
uk: зайві символи наприкінці рядка

en: unrecognized form of instruction
uk: нерозпізнана форма інструкції

en: bad instruction `%.50s...'
uk: помилкова інструкція «%.50s...»

en: bad instruction `%.50s'
uk: помилкова інструкція «%.50s»

en: internal error: epiphany_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: epiphany_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: epiphany_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: epiphany_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: epiphany_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: epiphany_cgen_cpu_open: не вказано порядку байтів

note: Default text to print if an instruction isn't recognized.
en: *unknown*
uk: *невідома*

en: internal error: unrecognized field %d while printing insn
uk: внутрішня помилка: нерозпізнане поле %d під час виведення інструкції

en: operand out of range (%ld not between %ld and %lu)
uk: операнд лежить поза межами діапазону (%ld не перебуває між %ld і %lu)

en: operand out of range (0x%lx not between 0 and 0x%lx)
uk: операнд поза діапазоном (0x%lx не лежить між 0 і 0x%lx)

en: internal error: unrecognized field %d while building insn
uk: внутрішня помилка: нерозпізнане поле %d під час побудови інструкції

en: internal error: unrecognized field %d while decoding insn
uk: внутрішня помилка: нерозпізнане поле %d під час декодування інструкції

en: internal error: unrecognized field %d while getting int operand
uk: внутрішня помилка: помилкове поле %d під час отримання цілого операнда

en: internal error: unrecognized field %d while getting vma operand
uk: внутрішня помилка: помилкове поле %d під час отримання операнда vma

en: internal error: unrecognized field %d while setting int operand
uk: внутрішня помилка: некоректне поле %d під час встановлення цілого операнда

en: internal error: unrecognized field %d while setting vma operand
uk: внутрішня помилка: некоректне поле %d під час встановлення операнда vma

en: Register number is not valid
uk: Номер регістра не є коректним

en: Register must be between r0 and r7
uk: Регістр має перебувати у діапазоні від r0 до r7

en: Register must be between r8 and r15
uk: Регістр має перебувати у діапазоні від r8 до r15

en: Register list is not valid
uk: Список регістрів є некоректним

en: internal error: fr30_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: fr30_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: fr30_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: fr30_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: fr30_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: fr30_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: missing `]'
uk: не вистачає «]»

en: Special purpose register number is out of range
uk: Номер регістра спеціального призначення лежить поза межами можливого діапазону

en: Value of A operand must be 0 or 1
uk: Значенням операнда A має бути 0 або 1

en: register number must be even
uk: номер регістра має бути парним

en: internal error: frv_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: frv_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: frv_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: frv_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: frv_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: frv_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: internal error: bad vliw->next_slot value
uk: внутрішня помилка: помилкове значення vliw->next_slot

en: internal error: bad major code
uk: внутрішня помилка: помилковий код major

en: internal error: bad insn unit
uk: внутрішня помилка: помилковий модуль insn

en: Hmmmm 0x%x
uk: Г-м-м, 0x%x

en: Don't understand 0x%x
uk: Незрозуміле 0x%x

en: <internal disassembler error>
uk: <помилка внутрішнього дизасемблера>

en: 
    The following i386/x86-64 specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для i386/x86-64 параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en:   x86-64      Disassemble in 64bit mode
uk:   x86-64      дизасемблювання у 64-бітовому режимі

en:   i386        Disassemble in 32bit mode
uk:   i386        дизасемблювання у 32-бітовому режимі

en:   i8086       Disassemble in 16bit mode
uk:   i8086       дизасемблювання у 16-бітовому режимі

en:   att         Display instruction in AT&T syntax
uk:   att         показати інструкцію у синтаксисі AT&T

en:   intel       Display instruction in Intel syntax
uk:   intel       показати інструкцію у синтаксисі Intel

en:   att-mnemonic  (AT&T syntax only)
                  Display instruction with AT&T mnemonic
uk:   att-mnemonic  (лише синтаксис AT&T)
    
                  показати інструкцію з мнемонікою AT&T

en:   intel-mnemonic  (AT&T syntax only)
                  Display instruction with Intel mnemonic
uk:   intel-mnemonic  (лише синтаксис AT&T)
    
                  показати інструкцію з мнемонікою Intel

en:   addr64      Assume 64bit address size
uk:   addr64      припускати 64-бітовий розмір адрес

en:   addr32      Assume 32bit address size
uk:   addr32      припускати 32-бітовий розмір адрес

en:   addr16      Assume 16bit address size
uk:   addr16      припускати 16-бітовий розмір адрес

en:   data32      Assume 32bit data size
uk:   data32      припускати 32-бітовий розмір даних

en:   data16      Assume 16bit data size
uk:   data16      припускати 16-бітовий розмір даних

en:   suffix      Always display instruction suffix in AT&T syntax
uk:   suffix      завжди показувати суфікс інструкцій у синтаксисі AT&T

en:   amd64       Display instruction in AMD64 ISA
uk:   amd64       показати інструкцію у синтаксисі ISA AMD64

en:   intel64     Display instruction in Intel64 ISA
uk:   intel64     показати інструкцію у синтаксисі ISA Intel64

en: 64-bit address is disabled
uk: 64-бітову адресу вимкнено

note: We've been passed a w.  Return with an error message so that cgen will try the next parsing option.
en: W keyword invalid in FR operand slot.
uk: Ключове слово W є некоректним у слоті операнда FR.

note: Invalid offset present.
en: offset(IP) is not a valid form
uk: offset(IP) є не коректною формою

note: Found something there in front of (DP) but it's out of range.
en: (DP) offset out of range.
uk: (DP) перевищення можливого зміщення.

note: Found something there in front of (SP) but it's out of range.
en: (SP) offset out of range.
uk: (SP) перевищення можливого зміщення.

en: illegal use of parentheses
uk: некоректне використання дужки

en: operand out of range (not between 1 and 255)
uk: операнд поза діапазоном (не лежить між 1 і 255)

note: Something is very wrong. opindex has to be one of the above.
en: parse_addr16: invalid opindex.
uk: parse_addr16: некоректний індекс операції.

en: Byte address required. - must be even.
uk: Потрібна байтова адреса. - має бути парним.

en: cgen_parse_address returned a symbol. Literal required.
uk: cgen_parse_address повернуто символ. Мало бути повернуто літерал.

en: percent-operator operand is not a symbol
uk: операнд оператора з відсотком не є символом

en: Attempt to find bit index of 0
uk: Спроба знайти бітовий індекс 0

en: internal error: ip2k_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: ip2k_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: ip2k_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: ip2k_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: ip2k_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: ip2k_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: immediate value cannot be register
uk: поточне значення не може бути регістровим

en: immediate value out of range
uk: поточне значення поза межами діапазону

en: 21-bit offset out of range
uk: 21-бітовий зсув поза межами діапазону

en: internal error: iq2000_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: iq2000_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: iq2000_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: iq2000_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: iq2000_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: iq2000_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: 
    The following KVX specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для KVX параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: 
      pretty               Print 32-bit words in natural order corresponding to re-ordered instruction.
uk: 
      pretty               виводити 32-бітові слова у природному порядку, відповідно до переупорядкованої інструкції.

en: 
      compact-assembly     Do not emit a new line between bundles of instructions.
uk: 
      compact-assembly     не виводити символ нового рядка між пакетами інструкцій.

en: 
      no-compact-assembly  Emit a new line between bundles of instructions.
uk: 
      no-compact-assembly  виводити символ нового рядка між пакетами інструкціій.

en: expecting gp relative address: gp(symbol)
uk: мало бути вказано відносну адресу gp: gp(символ)

en: expecting got relative address: got(symbol)
uk: мало бути вказано відносну адресу got: got(символ)

en: expecting got relative address: gotoffhi16(symbol)
uk: мало бути вказано відносну адресу got: gotoffhi16(символ)

en: expecting got relative address: gotofflo16(symbol)
uk: мало бути вказано відносну адресу got: gotofflo16(символ)

en: internal error: lm32_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: lm32_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: lm32_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: lm32_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: lm32_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: lm32_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: 
    The following LoongArch disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі параметри дизасемблера
    LoongArch (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: 
        no-aliases    Use canonical instruction forms.
uk: 
      no-aliases       використовувати канонічні форми інструкцій.

en: 
        numeric       Print numeric register names, rather than ABI names.
uk: 
       numeric        вивести числові назви регістрів, а не назви в ABI.

en: unknown	0x%04lx
uk: невідоме	0x%04lx

en: unknown	0x%02lx
uk: невідоме	0x%02lx

en: imm:6 immediate is out of range
uk: imm:6 поточне значення поза діапазоном

en: %dsp8() takes a symbolic address, not a number
uk: %dsp8() приймає символічну адресу, а не число

en: dsp:8 immediate is out of range
uk: dsp:8 поточне значення поза діапазоном

en: Immediate is out of range -8 to 7
uk: Поточне значення поза діапазоном від -8 до 7

en: Immediate is out of range -7 to 8
uk: Поточне значення поза діапазоном від -7 до 8

en: %dsp16() takes a symbolic address, not a number
uk: %dsp16() приймає символічну адресу, а не число

en: dsp:16 immediate is out of range
uk: dsp:16 поточне значення поза діапазоном

en: dsp:20 immediate is out of range
uk: dsp:20 поточне значення поза діапазоном

en: dsp:24 immediate is out of range
uk: dsp:24 поточне значення поза діапазоном

en: immediate is out of range 1-2
uk: Поточне значення поза діапазоном 1-2

en: immediate is out of range 1-8
uk: Поточне значення поза діапазоном 1-8

en: immediate is out of range 0-7
uk: Поточне значення поза діапазоном 0-7

en: immediate is out of range 2-9
uk: Поточне значення поза діапазоном 2-9

en: Bit number for indexing general register is out of range 0-15
uk: Номер біта для індексування загального регістра лежить поза межами діапазону 0-15

en: bit,base is out of range
uk: набір біт,основа поза межами діапазону

en: bit,base out of range for symbol
uk: набір біт,основа поза межами діапазону для символу

en: not a valid r0l/r0h pair
uk: некоректна пара r0l/r0h

en: Invalid size specifier
uk: Некоректний специфікатор розміру

en: internal error: m32c_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: m32c_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: m32c_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: m32c_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: m32c_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: m32c_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: internal error: m32r_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: m32r_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: m32r_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: m32r_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: m32r_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: m32r_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: <function code %d>
uk: <код функції %d>

en: <internal error in opcode table: %s %s>
uk: <внутрішня помилка у таблиці кодів операцій: %s %s>

en: Only $tp or $13 allowed for this opcode
uk: Для цього коду операції можна використовувати лише $tp або $13

en: Only $sp or $15 allowed for this opcode
uk: Для цього коду операції можна використовувати лише $sp або $15

en: invalid %function() here
uk: %function() (функція з відсотком) тут є некоректною

en: Immediate is out of range -32768 to 32767
uk: Поточне значення поза діапазоном від -32768 до 32767

en: Immediate is out of range 0 to 65535
uk: Поточне значення поза діапазоном від 0 до 65535

en: Immediate is out of range -512 to 511
uk: Поточне значення поза діапазоном від -512 до 511

en: Immediate is out of range -128 to 127
uk: Поточне значення поза діапазоном від -128 до 127

en: Value is not aligned enough
uk: Значення недостатньо вирівняно

en: internal error: mep_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: mep_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: mep_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: mep_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: mep_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: mep_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: illegal MEP INDEX setting '%x' in ELF header e_flags field
uk: некоректний параметр INDEX MEP «%x» у заголовку ELF поля e_flags

en: # internal error, undefined operand in `%s %s'
uk: # внутрішня помилка, невизначений операнд у «%s %s»

en: Use canonical instruction forms.
uk: використовувати канонічні форми інструкцій.

en: Recognize MSA instructions.
uk: розпізнавати інструкції MSA.

en: Recognize the virtualization ASE instructions.
uk: розпізнавати інструкції віртуалізації ASE.

en: Recognize the eXtended Physical Address (XPA) ASE
                      instructions.
uk: розпізнавати інструкції eXtended Physical
                               Address (XPA) ASE.

en: Recognize the Global INValidate (GINV) ASE instructions.
uk: розпізнавати інструкції Global INValidate (GINV) ASE.

en: Recognize the Loongson MultiMedia extensions Instructions (MMI) ASE instructions.
uk: Розпізнавати інструкції мультимедійних розширень Loongson (MMI) ASE.

en: Recognize the Loongson Content Address Memory (CAM)  instructions.
uk: розпізнавати інструкції Loongson Content Address Memory (CAM).

en: Recognize the Loongson EXTensions (EXT)  instructions.
uk: розпізнавати інструкції Loongson EXTensions (EXT).

en: Recognize the Loongson EXTensions R2 (EXT2)  instructions.
uk: розпізнавати інструкції Loongson EXTensions R2 (EXT2).

en: Print GPR names according to specified ABI.
                      Default: based on binary being disassembled.
uk: виводити назви GPR відповідно до вказаного ABI.
                               Типове значення: визначається на основі файла, що
                               дизасемблюється.

en: Print FPR names according to specified ABI.
                      Default: numeric.
uk: виводити назви FPR відповідно до вказаного ABI.
                               Типове значення: numeric.

en: Print CP0 register names according to specified architecture.
                      Default: based on binary being disassembled.
uk: виводити назви регістрів CP0 у
                               вказаній архітектурі.
                               Типове значення: визначається за файлом, який дизасемблюється.

en: Print HWR names according to specified architecture.
                      Default: based on binary being disassembled.
uk: виводити назви GPR відповідно до вказаного ABI.
                               Типове значення: визначається на основі файла, що
                               дизасемблюється.

en: Print GPR and FPR names according to specified ABI.
uk: виводити назви GPR і FPR відповідно до вказаного ABI.

en: Print CP0 register and HWR names according to specified
                      architecture.
uk: виводити назви регістрів CP0 і HWR у
                      вказаній архітектурі.

en: 
    The following MIPS specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для MIPS параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: bad case %d (%s) in %s:%d
uk: помилковий випадок %d (%s) у %s:%d

en: internal: non-debugged code (test-case missing): %s:%d
uk: внутрішнє: недіагностований код (не вистачає прикладу для тестування): %s:%d

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: *illegal*
uk: *заборонено*

en: *unknown operands type: %d*
uk: *невідомий тип операндів: %d*

en: internal error: immediate() called with invalid byte count %d
uk: внутрішня помилка: immediate() викликано із некоректною кількістю байтів %d

en: Warning: disassembly unreliable - not enough bytes available
uk: Попередження: дизасемблювання є ненадійним — надто мало доступних байтів

en: Error: read from memory failed
uk: Помилка: не вдалося прочитати з пам’яті

en: Warning: illegal as emulation instr
uk: Попередження: некоректна інструкція під час емуляції

note: R2/R3 are illegal as dest: may be data section.
en: Warning: illegal as 2-op instr
uk: Попередження: некоректне як 2-операторна інструкція

en: Warning: unrecognised CALLA addressing mode
uk: Попередження: нерозпізнаний режим адресування CALLA

en: Warning: reserved use of A/L and B/W bits detected
uk: Попередження: виявлено зарезервоване використання бітів A/L і B/W

en: Operand out of range. Must be between -32768 and 32767.
uk: Операнд лежить поза межами можливого діапазону. Він має належати проміжку від -32768 до 32767.

en: Biiiig Trouble in parse_imm16!
uk: ВЕЛИКІ проблеми у parse_imm16!

en: The percent-operator's operand is not a symbol
uk: Операнд оператора з відсотком не є символом

en: invalid operand.  type may have values 0,1,2 only.
uk: некоректний операнд. Тип може мати лише значення 0,1,2.

en: internal error: mt_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: mt_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: mt_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: mt_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: mt_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: mt_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: internal error: unknown operand, %s
uk: внутрішня помилка: невідомий операнд, %s

en: internal error: don't know how to handle parsing results
uk: внутрішня помилка: невідомий спосіб роботи з результатами обробки

en: internal error: unknown hardware resource
uk: внутрішня помилка: невідомий апаратний ресурс

en: insufficient data to decode instruction
uk: недостатньо даних для декодування інструкції

en: <invalid_instruction>:
uk: <некоректна_інструкція>:

en: , <invalid CRC operator>,
uk: , <некоректний оператор CRC>,

en: <invalid branch>[
uk: <некоректна гілка>[

en: <invalid cmd target %d:%d:%d>[]
uk: <некоректна ціль команди %d:%d:%d>[]

en: <invalid cmd action %d:%d:%d>[]
uk: <некоректна дія команди %d:%d:%d>[]

en: File has no ME-Config section.
uk: У файлі немає розділу ME-Config.

note: See PR 31843 for an example of this.
en: The ME-Config section is corrupt.
uk: розділ ME-Config пошкоджено.

en: File has invalid ME-Config section.
uk: У файлі некоректний розділ ME-Config.

en: Error processing section %u
uk: Помилка під час обробки розділу %u

en: Invalid NFP option: %s
uk: Некоректний параметр NFP: %s

en: 
    The following NFP specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для NFP параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: 
      no-pc		    Don't print program counter prefix.
      ctx4		    Force disassembly using 4-context mode.
      ctx8		    Force 8-context mode, takes precedence.
uk: 
      no-pc		    не виводити префікс лічильника програми.
      ctx4		    примусове дизасемблювання за допомогою 4-контекстного режиму.
      ctx8		    примусовий 8-контекстний режим, має пріоритет.

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: internal error: broken opcode descriptor for `%s %s'
uk: внутрішня помилка: пошкоджений дескриптор коду операції для «%s %s»

note: I and Z are output operands and can`t be immediate A is an address and we can`t have the address of an immediate either. We don't know how much to increase aoffsetp by since whatever generated this is broken anyway!
en: $<undefined>
uk: $<не визначено>

en: relocation invalid for store
uk: некоректне пересування для сховища даних

en: internal relocation type invalid
uk: некоректний тип внутрішнього пересування

en: internal error: or1k_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: or1k_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: or1k_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: or1k_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: or1k_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: or1k_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів

en: warning: ignoring unknown -M%s option
uk: попередження: ігноруємо невідомий параметр -M%s

en: 
    The following PPC specific disassembler options are supported for use with
    the -M switch:
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для PPC параметри
    дизасемблера:

en: invalid register
uk: некоректний регістр

en: invalid conditional option
uk: некоректна умова

en: invalid counter access
uk: некоректний доступ до лічильника

en: BO value implies no branch hint, when using + or - modifier
uk: значення BO вказує на те, що не буде підказки щодо розгалуження, якщо використано модифікатор + або -

en: attempt to set y bit when using + or - modifier
uk: спроба встановити біт y під час використання модифікатора + або -

en: attempt to set 'at' bits when using + or - modifier
uk: спроба встановити біт «at» під час використання модифікатора + або -

en: invalid offset: must be in the range [-512, -8] and be a multiple of 8
uk: некоректний зсув: має бути у діапазоні [-512, -8] і бути кратним до 8

en: invalid R operand
uk: некоректний операнд R

en: invalid mask field
uk: некоректне поле маски

en: invalid mfcr mask
uk: некоректна маска mfcr

en: illegal L operand value
uk: некоректне значення операнда L

en: illegal WC operand value
uk: некоректне значення операнда WC

en: incompatible L operand value
uk: несумісне значення операнда L

en: illegal bitmask
uk: некоректна бітова маска

en: address register in load range
uk: регістр адреси у діапазоні завантаження

en: illegal PL operand value
uk: некоректне значення операнда PL

en: index register in load range
uk: регістр індексу у діапазоні завантаження

en: source and target register operands must be different
uk: регістрові операнди джерела і призначення мають бути різними

en: invalid register operand when updating
uk: некоректний операнд регістра під час оновлення

en: illegal immediate value
uk: некоректна константа

en: invalid bat number
uk: некоректний номер bat

en: invalid sprg number
uk: некоректний номер sprg

en: invalid tbr number
uk: некоректний номер tbr

en: VSR overlaps ACC operand
uk: VSR перекриває операнд ACC

en: invalid constant
uk: некоректна константа

en: UIMM = 00000 is illegal
uk: UIMM = 00000 є некоректним

en: UIMM values >7 are illegal
uk: Значення UIMM > 7 є некоректними

en: UIMM values >15 are illegal
uk: Значення UIMM > 15 є некоректними

en: GPR odd is illegal
uk: Непарне GPR є некоректним

en: invalid offset
uk: некоректний зсув

en: invalid Ddd value
uk: некоректне значення Ddd

en: invalid TH value
uk: некоректне значення TH

note: Invalid options with '=', no option name before '=', and no value after '='.
en: unrecognized disassembler option with '=': %s
uk: невідомий параметр дизасемблювання з «=»: %s

en: unknown privileged spec set by %s=%s
uk: невідома специфікація прав доступу, яку встановлено інструкцією %s=%s

en: mis-matched privilege spec set by %s=%s, the elf privilege attribute is %s
uk: встановлено невідповідну специфікацію привілеїв за допомогою %s=%s, атрибут привілеїв elf дорівнює %s

en: # internal error, undefined modifier (%c)
uk: # внутрішня помилка, невизначений модифікатор (%c)

en: Print numeric register names, rather than ABI names.
uk: вивести числові назви регістрів, а не назви в ABI.

en: Disassemble only into canonical instructions.
uk: Виконати дизасемблювання лише до канонічних інструкцій.

en: Print the CSR according to the chosen privilege spec.
uk: вивести CSR відповідно до вибраної специфікації прав доступу.

en: 
    The following RISC-V specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для RISC-V параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: <invalid register number>
uk: <некоректний номер регістра>

en: <invalid condition code>
uk: <некоректний код умови>

en: <invalid flag>
uk: <некоректний прапорець>

en: <invalid opsize>
uk: <некоретний розмір операції>

en: <invalid size>
uk: <некоректний розмір>

en: <illegal reg num>
uk: <некоректний номер регістра>

en: <bad>
uk: <помилка>

en: .<bad>
uk: .<помилка>

en: Disassemble in ESA architecture mode
uk: дизасемблювати у режимі архітектури ESA

note: TRANSLATORS: Please do not translate 'z/Architecture' as this is a technical name.
en: Disassemble in z/Architecture mode
uk: дизасемблювати у режимі z/Architecture

en: Print unknown instructions according to length from first two bits
uk: Вивести невідомі інструкції відповідно до довжини з перших двох бітів

en: Print instruction description as comment
uk: вивести опис інструкції як коментар

en: unknown S/390 disassembler option: %s
uk: невідомий параметр дизасемблювання S/390: %s

en: 
    The following S/390 specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch (multiple options should be separated by commas):
uk: 
    З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для S/390 параметри
    дизасемблера (декілька параметрів слід відокремлювати комами):

en: <illegal instruction>
uk: <некоректна інструкція>

en: internal error: bad sparc-opcode.h: "%s", %#.8lx, %#.8lx
uk: внутрішня помилка: помилка у файлі sparc-opcode.h: «%s», %#.8lx, %#.8lx

en: internal error: bad sparc-opcode.h: "%s" == "%s"
uk: внутрішня помилка: помилка у sparc-opcode.h: «%s» == «%s»

note: Mark as non-valid instruction.
en: unknown
uk: невідома

en: <invalid s-reg number>
uk: <некоректний номер s-регістра>

en: <invalid reg number>
uk: <некоректний номер регістра>

en: <invalid v-reg number>
uk: <некоректний номер v-регістра>

en: <invalid CC-reg number>
uk: <некоректний номер CC-регістра>

en: <invalid float-CC-reg number>
uk: <некоректний номер float-CC-регістра>

en: <invalid cacheop number>
uk: <некоректний номер cacheop>

en: <invalid prefop number>
uk: <некоректний номер prefop>

en: unknown operand shift: %x
uk: невідомий зсув операнда: %x

en: unknown reg: %d
uk: невідомий регістр: %d

note: The functions used to insert and extract complicated operands. Note: There is a conspiracy between these functions and v850_insert_operand() in gas/config/tc-v850.c.  Error messages containing the string 'out of range' will be ignored unless a specific command line option is given to GAS.
en: displacement value is not in range and is not aligned
uk: значення зсуву не перебуває у допустимому діапазоні, його також не вирівняно

en: displacement value is out of range
uk: значення зсуву не перебуває у допустимому діапазоні

en: displacement value is not aligned
uk: значення зсуву не вирівняно

en: immediate value is out of range
uk: поточне значення поза межами діапазону

en: branch value out of range
uk: значення відгалуження поза межами діапазону

en: branch value not in range and to odd offset
uk: значення відгалуження поза межами діапазону і визначає непарне зміщення

en: branch to odd offset
uk: відгалуження за непарним зміщенням

en: position value is out of range
uk: значення позиції поза межами діапазону

en: width value is out of range
uk: значення ширини поза межами припустимого діапазону

en: SelID is out of range
uk: SelID поза межами припустимого діапазону

en: vector8 is out of range
uk: vector8 поза межами припустимого діапазону

en: vector5 is out of range
uk: vector5 поза межами припустимого діапазону

en: imm10 is out of range
uk: imm10 поза межами припустимого діапазону

en: SR/SelID is out of range
uk: SR/SelID поза межами припустимого діапазону

en: invalid register for stack adjustment
uk: некоректний регістр для узгодження стека

en: invalid register name
uk: некоректна назва регістра

en: Disassemble "register" names
uk: Дизасемблювати назви «register»

en: Name well-known globals
uk: Називати добре відомі загальні

en: The following WebAssembly-specific disassembler options are supported for use
    with the -M switch:
uk: З перемикачем -M можна використовувати такі специфічні для WebAssembly параметри
    дизасемблера:

en: Bad register in preincrement
uk: Помилковий регістр у передзбільшенні

en: Bad register in postincrement
uk: Помилковий регістр у післязбільшенні

en: Bad register name
uk: Помилкова назва регістра

en: Label conflicts with register name
uk: Мітка конфліктує з назвою регістра

en: Label conflicts with `Rx'
uk: Мітка конфліктує з «Rx»

en: Bad immediate expression
uk: Помилковий вираз поточного значення

en: No relocation for small immediate
uk: Немає пересування для малого поточного значення

en: Small operand was not an immediate number
uk: Малий операнд не був числовим поточним значенням

en: Operand is not a symbol
uk: Операнд не є символом

en: Syntax error: No trailing ')'
uk: Синтаксична помилка: не вистачає завершального «)»

en: internal error: xstormy16_cgen_rebuild_tables: conflicting insn-chunk-bitsize values: `%d' vs. `%d'
uk: внутрішня помилка: xstormy16_cgen_rebuild_tables: конфлікт значень insn-chunk-bitsize: «%d» і «%d»

en: internal error: xstormy16_cgen_cpu_open: unsupported argument `%d'
uk: внутрішня помилка: xstormy16_cgen_cpu_open: непідтримуваний аргумент «%d»

en: internal error: xstormy16_cgen_cpu_open: no endianness specified
uk: внутрішня помилка: xstormy16_cgen_cpu_open: не визначено порядок байтів
