kate - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Could not open file '%1'.
ka: ფაილ %1-ის გახსნა შეუძლებელია: %1.

en: Malformed JSON file '%1': %2
ka: არასწორი JSON ფაილი '%1': %2

en: Could not load '%1': malformed macro; wiping it.
ka: '%1'-ის ჩატვირთვის შეცდომა: არასწორი მაკრო. ის წაიშლება.

note: i18n: ectx: ToolBar (keyboardmacros)
en: Keyboard Macros
ka: კლავიატურის მაკროები

en: <b>Keyboard Macros:</b> %1
ka: <b>კლავიატურის მაკროები:</b> %1

en: Can't save macro during recording. Please end recoding first
ka: ჩაწერისას მაკროს შენახვა შეუძლებელია. ჯერ დაასრულეთ ჩაწერა

en: Recording…
ka: ჩაწერა…

en: ended
ka: დასრულდა

en: canceled
ka: გაუქმებულია

en: Recording %1
ka: %1-ის ჩაწერა

en: Saved '%1'
ka: %1 შენახულია

en: Loaded '%1'
ka: %1 ჩაიტვირთა

en: Wiped '%1'
ka: %1 წაიშალა

en: Usage: %1 <name>.
ka: გამოყენება: %1 <სახელი>.

en: No keyboard macro named '%1' found.
ka: კლავიატურის მაკრო სახელით '%1' ვერ ვიპოვე.

en: Cannot save empty keyboard macro.
ka: ცარიელი კლავიატურის მაკროს შენახვის შეცდომა.

en: <qt><p>Usage: <code>kmsave &lt;name&gt;</code></p><p>Save current keyboard macro as <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
ka: <qt><p>გამოყენება: <code>kmsave &lt;სახელი&gt;</code></p><p>მიმდინარე კლავიატურის მაკროს შენახვა, როგორც <code>&lt;სახელი&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmload &lt;name&gt;</code></p><p>Load saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> as current macro.</p>%1</qt>
ka: <qt><p>გამოყენება: <code>kmload &lt;სახელი&gt;</code></p><p>შენახული კლავიატურის მაკროს ჩატვირთვა <code>&lt;სახელით&gt;</code> როგორც მიმდინარე მაკრო.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmplay &lt;name&gt;</code></p><p>Play saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code> without loading it.</p>%1</qt>
ka: <qt><p>გამოყენება: <code>kmplay &lt;სახელი&gt;</code></p><p>შენახული კლავიატურის მაკროს <code>&lt;სახელით&gt;</code> გაშვება ჩატვირთვის გარეშე.</p>%1</qt>

en: <qt><p>Usage: <code>kmwipe &lt;name&gt;</code></p><p>Wipe saved keyboard macro <code>&lt;name&gt;</code>.</p>%1</qt>
ka: <qt><p>გამოყენება: <code>kmwipe &lt;სახელი&gt;</code></p><p>შენახული კლავიატურის მაკროს წაშლა: <code>&lt;სახელით&gt;</code>.</p>%1</qt>

en: &Keyboard Macros
ka: &კლავიატურის მაკროები

en: Record and play keyboard macros.
ka: კლავიატურის მაკროების ჩაწერა და გაშვება.

en: &Record Macro...
ka: &მაკროს ჩაწერა…

en: Start/stop recording a macro (i.e., keyboard action sequence).
ka: მაკროს ჩაწერის გაშვება/შეჩერება (მაგ: კლავიატურის ქმედების მიმდევრობა).

en: &Cancel Macro Recording
ka: &მაკროს ჩაწერის გაუქმება

en: Cancel ongoing recording (and keep the previous macro as the current one).
ka: მიმდინარე ჩაწერის გაუქმება (და წინა მაკროს, როგორც მიმდინარის, შენარჩუნება).

en: &Play Macro
ka: &მაკროს დაკვრა

en: Play current macro (i.e., execute the last recorded keyboard action sequence).
ka: მიმდინარე მაკროს გაშვება (ანუ გაუშვი ბოლოს ჩაწერილი კლავიატურის ქმედების მიმდევრობა).

en: &Save Current Macro
ka: &მიმდინარე მაკროს შენახვა

en: Give a name to the current macro and persistently save it.
ka: მიანიჭეთ სახელი მიმდინარე მაკროს და შეინახეთ ის სამუდამოდ.

en: &Load Named Macro...
ka: &მაკროს ჩატვირთვა…

en: Load a named macro as the current one.
ka: სახელიანი მაკროს მიმდინარედ ჩატვირთვა.

en: &Play Named Macro...
ka: &მაკროს დაკვრა…

en: Play a named macro without loading it.
ka: სახელიანი მაკროს მისი ჩატვირთვის გარეშე გაშვება.

en: &Wipe Named Macro...
ka: სახელიანი მაკროს წაშლა...

en: Wipe a named macro.
ka: სახელიანი მაკროს წაშლა.

en: End Macro &Recording
ka: &მაკროს ჩაწერის დასრულება

en: Load %1
ka: %1-ის ჩატვირთვა

en: Load the '%1' macro as the current one.
ka: '%1' მაკროს მიმდინარედ ჩატვირთვა.

en: Play %1
ka: %1-ს გაშვება

en: Play the '%1' macro without loading it.
ka: '%1' მაკროს გაშვება მისი ჩატვირთვის გარეშე.

en: Wipe %1
ka: %1-ის წაშლა

en: Wipe the '%1' macro.
ka: წაშალეთ %1 მაკრო.

en: Save current macro as?
ka: შევინახო მიმდინარე მაკრო?

en: Wipe the '%1' macro?
ka: წავშალო %1 მაკრო?

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები
