purpose - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
ka: ბრძანება 'arc' ვერ ვიპოვე

en: Could not create the new "differential diff"
ka: ახალი "დიფერენციალური დიფის" შექმნის შეცდომა

en: Patch upload to Phabricator failed
ka: პაჩების Phabricator-ზე ატვირთვის შეცდომა

en: Could not get list of differential revisions in %1
ka: %1-ში დიფერენციალური რევიზიების სიის მიღების შეცდომა

en: Phabricator refuses empty patchfiles
ka: Phabricator უარს არცხადებს ცარიელ პაჩებზე

en: unknown
ka: უცნობი

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
ka: აირჩიეთ, ახალი რევიზია შევქმნა თუ არჩეული განვაახლო

en: Update differential revision %1
ka: დიფერენციალური რევიზიის (%1) განახლება

en: Update differential revision
ka: დიფერენციალური რევიზიის განახლება

en: Create new "differential diff"
ka: ახალი "დიფერენციალური დიფის" შექმნა

en: Create or update?
ka: შევქმნა თუ განვაახლო?

en: New Diff
ka: ახალი დიფი

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
ka: ჩართეთ ახალი "დიფერენციალური დიფის" შესაქმნელად, რომელიც
    ონლაინ შეგიძლიათ ახალ დიფერენციალურ რევიზიად გადააკეთოთ

en: Update Diff
ka: დიფის განახლება

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
ka: ჩართეთ არსებული რევიზიის განსაახლებლად.
    აირჩიეთ ერთერთი ქვედა სიიდან.

en: Open Diff in browser
ka: დიფის ბრაუზერში გახსნა

en: Summary of the update to %1:
ka: %1-ის განახლების მიმოხილვა:

en: Summary of the update
ka: განახლების მიმოხილვა

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
ka: პაჩი %1-ის და Purpose/Phabricator დამატების გავლით განახლდა
