kalendar - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Return to Contact List
ka: კონტაქტების სიაზე დაბრუნება

en: Call
ka: ზარი

en: Send SMS
ka: SMS-ის გაგზავნა

en: Send Email
ka: ელ-ფოსტის გაგზავნა

en: Show QR Code
ka: QR კოდის ჩვენება

en: Nickname: %1
ka: მეტსახელი: %1

en: Birthday:
ka: დაბადების დღე:

[ctx: Day month format]
en: dd.MM.
ka: დდ.თთ.

en: Address | Addresses
ka[0]: მისამართი
ka[1]: მისამართები

en: Email Address | Email Addresses
ka[0]: ელ-ფოსტის მისამართი
ka[1]: ელ-ფოსტის მისამართი

en: Phone number | Phone numbers
ka[0]: ტელეფონის ნომერი
ka[1]: ტელეფონის ნომრები

en: Contacts
ka: კონტაქტები

[ctx: Placeholder]
en: No Name
ka: სახელის გარეშე

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: QR Code
ka: QR კოდი

en: Return to Contact
ka: კონტაქტების დაბრუნება

en: Data Matrix
ka: მონაცემების მატრიცა

[ctx: Aztec barcode]
en: Aztec
ka: აცტეკური

en: Change the QR code type
ka: QR კოდის ტიპის შეცვლა

en: Creating QR code failed
ka: QR კოდის შექმნის შეცდომა

en: The QR code is too large to be displayed
ka: QR კოდი მეტისმეტად დიდია
